Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET

Go down 
+2
CallMeMaybe
BullyRAY
6 posters
מחברהודעה
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

מספר הודעות : 155
נקודות : 197

ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET Empty
הודעהנושא: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptyWed Aug 22, 2012 5:53 pm

אשמח לדעה על הפרומו שלי לקרב נגד סי.אם פאנק
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net/
CallMeMaybe
אוהד
אוהד

מספר הודעות : 10
נקודות : 12

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptyThu Aug 23, 2012 5:07 am

תראה כמו שאמרתי לג'ף הארדי... אם CM פאנק יודע איך להשתמש בדברים הוא ינצח אותך בקלות, הפרומו הזה היה חלש. התמונות שבחרת הופכים את זה ליומן. הרסת את הדמות של בולי ריי עם הדיבור פרווה הזה, אתה חייב להרחיב בדיאלוגים בשביל שזה יהיה אפקטיבי כי ככה זה לא מוסיף בכלום. הקאפרצייז' שלך חלש ולא אפקטיבי. אתה פשוט לא מדבר כמו בולי ריי נקודה. תראה אותו בTNA ואז תדע איך לדבר איתו במקום סתם לבחור דמויות, תפנה אלי בסקייפ אני אנסה לעזור לך.

חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

מספר הודעות : 304
נקודות : 449

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptyFri Aug 24, 2012 1:43 am

CallMeMaybe כתב:
תראה כמו שאמרתי לג'ף הארדי... אם CM פאנק יודע איך להשתמש בדברים הוא ינצח אותך בקלות, הפרומו הזה היה חלש. התמונות שבחרת הופכים את זה ליומן. הרסת את הדמות של בולי ריי עם הדיבור פרווה הזה, אתה חייב להרחיב בדיאלוגים בשביל שזה יהיה אפקטיבי כי ככה זה לא מוסיף בכלום. הקאפרצייז' שלך חלש ולא אפקטיבי. אתה פשוט לא מדבר כמו בולי ריי נקודה. תראה אותו בTNA ואז תדע איך לדבר איתו במקום סתם לבחור דמויות, תפנה אלי בסקייפ אני אנסה לעזור לך.

הוא לא חייב לדבר כמו בולי ריי אתה יודע..אני יכול לעשות דמות של הורנסווגל ולדבר כמו אנדרטייקר אינעל רבאק כל מה שהוא רוצה הוא יכול..
אתה גם לא צודק כי בולי ריי אין לו דיבור של איזה בריון אמיתי,יש לו רגעים כאלה אבל הוא התחבר לדיבור שלו אומנם לא במאה אחוז , והוא גם קצת שינה אבל זה כל הקטע בליגות אייפאד.
בבהצלחה לך סימון אני גם יוציא פרומו בקרוב Wink
חזרה למעלה Go down
CallMeMaybe
אוהד
אוהד

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptyFri Aug 24, 2012 2:49 am

תשמע.. אני לא יודע מי אתה. אבל ההבנה שלך באיי-פאד שופת לאפס. אם הוא בוחר את בולי ריי ומשנה לו את הגימיק שיודע על זה, צריך שיהיה הגיון באיי-פאד. אם תרצה לקחת דמות אפלה למה שתשחק את הוורנסוגאל ? ההגיון שלך לא הצד החזק שלך אני מבין. ואם הוא רוצה לבנות מישהו שמשחק אותה בריון אבל מדבר כמו נקבה שיבחר מישהו אחר כי בולי ריי לא מתאים לזה. אני מקווה שהסברתי את עצמי כמו שצריך. אם תרצה גם אתה עזרה תפנה אליי בסקייפ, יום טוב.
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySat Aug 25, 2012 1:02 pm

כנראה שדווקא ההבנה והידע שלך שואף לאפס.
המטרה בליגת איי-פאד זה שהוא ישלוט בדמות שלו בדרך שהוא ירצה,הוא יכול לעשות אותו בריון בלתי ניתן לעצירה , מצד שני הוא יכול לעשות אותו חשפן וגיי..החלטה שלו!
אני לא הולך לריב איתך , ובטח ובטח שלא הולך לבקש עזרה ממך , שבת שלום.
חזרה למעלה Go down
wazzup
מתאבק מתחיל באינדיז
מתאבק מתחיל באינדיז

מספר הודעות : 75
נקודות : 73

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySat Aug 25, 2012 5:26 pm

האמת שניכם צודקים.
כל הקטע אבל זה להראות את השינוי, איך הוא מתבצע ולא פתאום לשנות למתאבק גימיק.
אין בעיה עם לשנות גימיק אם אתה יודע שזה יכול להוסיף.
בסך הכל פרומו נחמד בר, אני יודע שאתה יכול יותר.
חזרה למעלה Go down
CallMeMaybe
אוהד
אוהד

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 12:04 am

פאנק חבל שאתה הולך ראש בקיר ולא מעוניין לקבל עזרה. אני יכול לעזור לך, יש לך עוד הרבה מאוד מה לשפר. בכל מקרה למה שאמרת, אני לא אקח את הורסוואגל ואצפה לעשות איתו טומבסטוון נכון ? כי זה לא היגוני - באיי-פאד צריך הגיון מצטער להגיד לך. ולמה לעזעזל לקחת דמות כמו בולי ריי ולעשות אותו חשפן גיי. זה בכלל טיפשי לגמרי.

בקיצור, לפני שאתה אומר למישהו שיש לו הבנה 0 באיי-פאד תעשה בדק-בית.
אני עדיין יכול לעזור לך אם תרצה.
יום טוב.
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 12:27 am

CallMeMaybe כתב:
פאנק חבל שאתה הולך ראש בקיר ולא מעוניין לקבל עזרה. אני יכול לעזור לך, יש לך עוד הרבה מאוד מה לשפר. בכל מקרה למה שאמרת, אני לא אקח את הורסוואגל ואצפה לעשות איתו טומבסטוון נכון ? כי זה לא היגוני - באיי-פאד צריך הגיון מצטער להגיד לך. ולמה לעזעזל לקחת דמות כמו בולי ריי ולעשות אותו חשפן גיי. זה בכלל טיפשי לגמרי.

יום טוב.

כמו שאמרתי ממך בטח ובטח שלא ארצה עזרה,ואחרי שראיתי את הפרומו שלך אולי אתה גם תצטרך קצת עזרה מכמה אנשים פה..
חזרה למעלה Go down
CallMeMaybe
אוהד
אוהד

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 12:49 am

אשמח לבדוק את זה בקרב אחד על אחד בשבוע הבא, זה יהיה כל כך קל לרמוס אותך.
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 1:45 am

לא תודה , אני מעדיף שבכלל לא ליהיות קשור אליך..
חזרה למעלה Go down
CallMeMaybe
אוהד
אוהד

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 1:56 am

כצפוי.
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 1:58 am

לא מפחד , פשוט לא מעוניין לשתף איתך פעולה , לא מעוניין בגלל לדבר איתך ולא מעוניין שיהיה בנינו קשר כלשהו..
חזרה למעלה Go down
Lazynutcracker
סמארק
סמארק

מספר הודעות : 23
נקודות : 25

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 6:00 am

CallMeMaybe כתב:

יום טוב.

100% נכון.
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 11:30 am

Lazynutcracker כתב:
CallMeMaybe כתב:

יום טוב.

100% נכון.

אני הבאתי לו דוגמא הכי טיפשית שיש,והתכוונתי שכל אחד יכול לעשות לדמות כלשהי מדות הרסנית,כך שהוא לא צודק ואתה לא יכול להסכים איתו
הוא מביא פה ביקורת לכל אחד ואז שהוא מוציא פרומו , בוא נגיד שלא התרשמתי בכלל.
חזרה למעלה Go down
CallMeMaybe
אוהד
אוהד

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 4:16 pm

ילדון, אם לא התרשמת למה אתה לא רוצה לעמוד לקרב מולי ?

אתה רוצה אני אגיד לך מה אני חושב על הפרומו שלך ? אוקי. עשית הכל בשביל להאריך אותו ורואים את זה, הוא היה משעמם, אני יכול להגיד לך שהפרומו שעשיתי הוא יותר איכותי משלך פי 3, הפרומו שלך משעמם, אין שם פאנק אמיתי, סתם כדי להראות שאתה כותב ארוך זה לא חוכמה. זה שאתה תנצח את בולי ריי זה בטוח, הוא רשם פרומו חלש מאוד. לא ששלך יותר טוב פשוט הפרומו שלו היה חלש. וכמו שאתה רואה ההגיון שלך בפרומאים לא הכי בשמיים. יום טוב.
חזרה למעלה Go down
Lazynutcracker
סמארק
סמארק

מספר הודעות : 23
נקודות : 25

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 5:17 pm

Kontrabase כתב:
Lazynutcracker כתב:
CallMeMaybe כתב:

יום טוב.

100% נכון.

אני הבאתי לו דוגמא הכי טיפשית שיש,והתכוונתי שכל אחד יכול לעשות לדמות כלשהי מדות הרסנית,כך שהוא לא צודק ואתה לא יכול להסכים איתו
הוא מביא פה ביקורת לכל אחד ואז שהוא מוציא פרומו , בוא נגיד שלא התרשמתי בכלל.

כן, אני הסכמתי איתך.
הויכוח היה פשוט טפשי כי שניהם צדקו וטעו באותה מידה.
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

מספר הודעות : 118
נקודות : 124

הודעהנושא: Re: ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET   ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET EmptySun Aug 26, 2012 8:11 pm

בכ"מ צריך שיהיה היגיון אבל הוא יכול לפנות את בולי ריי לדבר איך שהוא רוצה זו בחירה שלו...
פרומחו נחמד היית מסוגל ליותר אבל אחלה.
חזרה למעלה Go down

ביקורת פרומואים| ביקורת לפרומו שלי לתוכנית החימום HET
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» קארד לתוכנית החימום של FWA
» ביקורות לפרומו הדיביוט.
» ביקורת| על הפרומו שלי עם דיבון
» הפרומו שלי לתוכנית של הארגון
» למשתתפי פרק החימום.