Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

טוויטר | Cm Punk

Go down 
+2
BullyRAY
Kontrabase
6 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

מספר הודעות : 304
נקודות : 449

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySat Aug 25, 2012 10:29 pm

סי.אם פאנק - המתאבק הטוב בעולם ! הטוויטר הרשמי.

@CmPunk - '' הגיע הזמן שהפייפ בומבס יגיעו גם לאינטרנט , לא ? ''
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

מספר הודעות : 155
נקודות : 197

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySat Aug 25, 2012 11:05 pm

בולי ריי: "TRY IF YOU CAN"
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net/
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySat Aug 25, 2012 11:09 pm

@СmPunk -: '' בולי,מדהים שאתה יכול להשתמש במקלדת,המוח הקטן שלך יכול באמת לעבוד במצבים מסוימים אני רואה,רק אל תתעצבן ותשבור את המקלדת אחרי שתראה את זה''.
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySat Aug 25, 2012 11:42 pm

בולי ריי: "פאנק אתה עלית לי על כל העצבים, אני מבטיח לך שכף הרגל המסריחה שלך לא תדרך כאן שנית בארגון"
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

מספר הודעות : 184
נקודות : 291

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySat Aug 25, 2012 11:47 pm

@ImTheCrazyDevon
: "פאנק אתה מעורר רחמים, אתה אפס מאופס, אתה לא מתקרב ללהיות המתאבק הכי טוב בעולם, אתה מקסימום השתיין הכי גדול בעולם, עזוב את בולי ריי באמת שתעזוב, כי בסופו של דבר אני נעשה לך כיפה אדומה ואני בטוח שאתה לא הולך להנות מזה!!!"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 12:15 am

@CmPunk -'' האם אני מדמיין ? טים 3D הבלתי ''ניתן לעצירה'' נגדי?פשוט מצחיק לראות את שניכם עדיין בתחום הזה , אתם פשוט מעוררי רחמים כמה ששניכם גרועים , בוליי ריי בנתיים אתה יכול רק לדבר אבל בהיט אתה הולך לזכור לכל החיים את השם הזה , סי.אם פאנק ! כי הוא הולך להיות חתום על הפנים שלך מהבעיטה שאתה תקבל,בקשר אלייך דיבון אתה תעשה ממני כיפה אדומה?כנראה שאתה יותר מידי חי בסרט,כי אתה ובולי ביחד לא יכולים לעצור אותי,במיוחד לא עכשיו...שני הקריירות שלכם לא שווים לקרב אחד שהיה לי , אתם פשוט עלובים ואתם חושבים שאתם יכולים להתנפל על הטוב ביותר בעסק הזה , כדי שתתחילו מההתחלה ורק אחרי שתוכיחו את עצמכם באמת , תוכלו רק להוציא מילה על מישהו כמוני '' .
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

מספר הודעות : 118
נקודות : 124

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 12:47 am

#RealSethRollins-"להגיד לכם את האמת? אני לא הולך לשתף פעולה עם אף אחד מכם אבל אני לא נגד אף אחד ממכם, כולכם, כל אחד ואחד מכם לא מבין מי הכוכב הבא... אני! נמאס לי מהזיבולי מוח שלכם כבר, לי נמאס ולכולם יימאס."
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 5:51 am

"תבין רולינס שלכולם נמאס ממך אתה פשוט לא רואה את זה BITCH!, ואתה פאנק? ביחד אנחנו פשוט יכולים למחוק אותך מההיסטוריה, לחוד? אולי עוד תישאר בחיים אבל פצוע קשה כמו שלא דיימת שיקרה לך אף פעם! תפסיק לשחק אותה גבר, בוא קרב אחד על אחד שבוע, אם יהיה אותו אני לא מתכוון לרחם עליך, כיפה אדומה קטנה שכמותך!"
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 6:35 am

#RealSethRollins-"באמת דיבון? אתה יכול למעוך אותי? אתה שום דבר בשבילי, This Is My Glory Time!
ואף אחד לא ייקח את זה ממני... מובן לך חתיכת טמבל שכמוך? תכניס למוח שלך שסת' רולינס הולך לעשות לך בדיוק מה שבולי ריי עשה לך שעזב אותך... וסמוך עליי שאם הייתי הוא אתה לא היית שורד הרבה זמן בעסקי ההאבקות ובנוגע אליך פאנק... גם לך אין לי שום כבוד, כי אתה עוד אחד שמנסה ומנסה ומנסה, אבל אני מצליח."
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 7:14 am

@TheCrazyDevon : "אני שום כלום MOTHERFUCKER? אני שום כלום?? תסתכל על עצמך, מנסה לחקות את סי אם פאנק עם תספורת זולה, בגדים זולים, ויכולת האבקות השואפת לאפס, תאמין לי שאתה לא יכול להגיד שבולי יותר טוב ממני, כי אני יותר טוב ממנו, והוא חושב כך בדיוק אותו דבר רק ההפך, אבל מה שטוב בנו הוא זה שאנחנו הולכים להיות טאג טים שוב, כנגד כל הסיכוים לא משנה מי יותר או מי פחות טוב, וסת' רולינס, קודם תסתכל על עצמך במראה לפני שאתה אומר לי טמבל, תתכונן, יום יבוא ואני יפרק אותך לחלקיקים, אוו כן אתה שמעת את זה ממני STUPID FUCKING SHIT!!!"
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 7:52 am

RealSethRollins-"באמת דיבון? אל תשחק אותה תמים.. הכל אצלך מזוייף... מתחת לחולצה יש לך קרס גדולה ולא ריבועים... תמשיך להתאמן You Fat Man!"
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 7:54 am

"אתה יודע, אני אמנם מבוגר, אין לי שרירים מי יודע מה, אבל זה לא אומר שאתה יותר טוב ממני, אתה צעיר, לא חווית חוויות רציניות בהאבקות, אבל אני כן, תתכונן כי הסוף שלך קרב יותר מתמיד"
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 7:58 am

"אתה תמיד נתלת אחרי בולי ריי שעשה את כל העבודה השחורה ואתה נשארת בשביל לקחת את האליפות.. לא משנה \מה תגיד זה מה שכולם יודעים."
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 8:02 am

"בוא נודה בזה, אני לקחתי את האליפות ב-TNA אבל החלטתי לוותר ולהתחיל מחדש, ואני לא תלוי בבולי ריי חבוב, אתה פשוט לא מכיר אותנו מספיק טוב, וביחד אנחנו מכונה משומנת והרסנית, האחד עוזר לשני ואף אחד לא נתלה באף אחד! אז כדי לך להתחיל לסתום ת'פה למה אחרת יעופו פה ראשים!"
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 5:01 pm

"יעופו בו ראשים? זה ברור שמקום אימונים שלך אין לך משקולות יש לך שולחן אוכל...
אל תזבל את עצמך, אתה כלום בלי בולי ריי ושניכם לא משוותים לאיש הולך להיות הסטאר הבא."
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 6:12 pm

@CmPunk - '' עשיתם לי את היום , פשוט כיף לראות את שניכם יורדים אחד על השני , דיבון קודם כל בקשר לסט' הוא לא היחיד שמנסה לחקות אותי,כמעט כל פליט מROH מנסה ליהיות כמוני , אפילו הגדולים ביותר .. דיבון , אתה באמת כלום בלי בולי ריי , אתה לא שווה כלום ! אתה לבד או שניכם ביחד זה לא משנה אתם פשוט עלובים , סט' אתה אמרת שאני מנסה ומנסה ואף פעם לא , צר לי להודיע לך שכנראה לא צפית מספיק בתוכניות שבהם השתתפתי , כל דבר שרציתי השגתי , הייתי אלוף העולם , אלוף הWWE , אלוף ROH , אלוף ECW , זוכה מזוודת הכסף פעמיים , זוכה סופרסטאר השנה , זכיתי כמעט בכל פרס סלאמי אפשרי ב2010 ועד 2012 , זה ברור מאילו שאני המתאבק הטוב בעולם , ושניכם יודעים את זה , דיבון אני מבטיח לך שאני ואתה עוד ניפגש , אבל בנתיים יש לי עניינים לסדר עם החבר הקטן שלך בולי ריי וג'ף הארדי , ואחרי שהם ילמדו את הלקח שלהם , אתה תיהיה הבא בתור '' .
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 6:18 pm

בולי ריי: "סתום את הפה שלך יא חתיכת אפס ובוא לזירה ותילחם אלא אם כן אתה רוצה להביא איתך את אחותך הנרקומית הזונה"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 6:23 pm

@CmPunk - '' היי , לפחות היא נגמלה יחסית לתשעים אחוז מהרוסטר המסריח הזה,ומי אתה שתקרא לה זונה ? רק עכשיו ראיתי את אמא שלך מוכרת את עצמה בצומת ''.
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 6:28 pm

בולי ריי: "יא בן של זונה פאנק, אני ינקום בך אני מבטיח לך יא חתיכת בשר עלובה פג תוקף חולה נפש ועוד היית מנהיג של סטייבלים ונפלת כי אתה הומו כולם שונאים אותך אתה אפס חסר נשמה, לך תחתוך את עצמך ותמכור את החתיכות בשר שלך בשוק יא אפס עלוב ופתטי חסר נשמה ואני מבטיח לך שאתה תראה בסופו של הערב שכל המשפחה שלך תהיה ענייה ואחותך תהיה השפחה שלי ואבא שלך יהיה העבד שלי יא בן של אלף זונות אתה עוד תשמע מבולי ריי אני מבטיח לך"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 6:38 pm

@CmPunk - '' לא נטלת את הרטלין שלך הבוקר , אתה פשוט מגעיל אותי בולי...אתה מתנהג כמו ילד קטן,חתיכת בשר פג תוקף,למכור את חתיכות הבשר שלי בשוק...אתה ראית יותר מידי סרטים,והמוח שלך לא עובד כ''כ כמו שאני רואה , אתה רוצה אותי בתור השפחה שלך?כי זה מסביר הרבה על ההתנהגות שלך בזמן האחרון,אני חסר נשמה?זה פשוט מצחיק אותי...אני השתתפתי בפרויקטים למען ילדים חולים,תרמתי את כל חיי בשבילם,ואתה?אתה היית עסוק מידי בלשבת מול הטלוויזיה לראות סרטי פורנו של המשפחה שלך,אף אחד לא שונא אותי...עם היו שונאים אותי לא הייתי מנהיג את כל הסטייבלים האלה...והם לא נפלו , אני פשוט תמיד הייתי רמה אחת מעל כולם!''
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 6:42 pm

בולי ריי: "אני יא חתיכת אפס עלוב אתה תורם בשביל לזכות בתמיכה כי אתה לא יכול לדאוג לתחת של עצמך ואני לא כמוך לוקח רטלין בכל בוקר וכל המשפחה המחורפנת שלך לך אתה יודע להזדיין לעשות אורגייה עם כל המשפחה שלך ותזדיינו ותמצצו אחד לשני את הזין והאיברים המגעילים שלכם תרמת אולי לביצים החמות שלי, תאמין שאני כל כך הולך לכסח לך את התחת המזויין שלך ואני לפחות רואה סרטי פורנו אבל לא של המשפחה שלי אלא של אמא שלך ואחותך הבת של הזונה שמוצצת כל יום זין בתור ארוחות בוקר צהריים ולילה, אתה אפס אין לך מושג מזה האבקות אתה לוזר עלוב ואני הולך לרסק לך את הגולגולת ואת הזין הקטן שלך בשביל שלא תוכל להזדיין כל החיים שלך ולהישאר באמת בתול בן 40"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 9:52 pm

@CmPunk - '' אין עוד דרך לרשום משהו שהמוח העלוב שלך יבין..אתה פשוט פתטי''
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 11:50 pm

בולי ריי: "לך תשכב עם אחותך הזונה ותעזוב אותי במנוחה"
חזרה למעלה Go down
FWApardo
אוהד מושבע
אוהד מושבע

מספר הודעות : 26
נקודות : 40

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 11:53 pm

ראוד דוג: "חתמתם באירגון היאבקות? כי אפשר לסדר לכם דירה ותעשו מה שאתם אוהבים לעשות בדוגי סטייל"
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

טוויטר | Cm Punk  Empty
הודעהנושא: Re: טוויטר | Cm Punk    טוויטר | Cm Punk  EmptySun Aug 26, 2012 11:56 pm

בולי ריי: "עם על הכבוד לרוד דאוג אני לא הומו כמוך שמקבל בתחת מסודנים"
חזרה למעלה Go down

טוויטר | Cm Punk
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» טוויטר| הנהלת FWA
» טוויטר| TheRealTripleH
» טוויטר | The Crazy Devon
» '' Cm Punk Is Coming For You '' - היט פרק 1.
» טוויטר | מכונת הטוויטר של בולי ריי