Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

פרומו | ת'אונדר זה ג'ריקו

Go down 
מחברהודעה
CallMeMaybe
אוהד
אוהד

מספר הודעות : 10
נקודות : 12

פרומו | ת'אונדר זה ג'ריקו Empty
הודעהנושא: פרומו | ת'אונדר זה ג'ריקו   פרומו | ת'אונדר זה ג'ריקו EmptySun Aug 26, 2012 12:00 am

5....................4.........................3................................2....................................1............0!!!

מהארינה יוצא לזירה לא אחר מאשר Y2J כריס ג'ריקו! בימת הכניסה מתמלאת בעשן, ג'ריקו עומד בכניסה מהבאקסטייג' עם ראשו למטה, לפתע הוא מושיט את ידיו אל הצדדים ופותח את רגליו ועומד בצורת האות Y, זיקוקים מתנפצים באוויר, ידיו רועדות, הוא צועק והקהל מריע לו. כריס ג'ריקו מתקדם מעבר למשך העשן, הוא נראה מאושר ופניו קורנות. הוא לובש מכנסי טייץ' שחורים ועליהם כתובות בכחול 'Save US Y2J'. כריס ג'ריקו מתקדם לכיוון הזירה כשבדרך הוא מחלק כיפים לאנשים בקהל, הוא מחבק מישהו מהקהל ואז פונה למדרגות, הוא עולה במדרגות ומזנק אל תוך הזירה. כריס ג'ריקו מטפס על הטורנבאקל וטופח על חזהו כמו גורילה, הוא נעמד במרכז הזירה, לפתע הוא עושה את הטאונט שלו וזיקוקים מתנפצים מבימת הבאקסטייג', הקהל שואג ומריע לכריס ג'ריקו, כריס ג'ריקו מחייך ולוקח מיקרופון.

כריס ג'ריקו:"Welcome To Thunder IS JERICHO!! *הקהל פותח בפופים אדירים לכריס ג'ריקו* זה אמיתי, זה לא דמיוני, זה הדבר האמיתי ביותר שתוכלו לראות, זה כאן וזה עכשיו! *פופים מטורפים על כריס ג'ריקו!* וזה הוא השינוי הגדול של Y2J! *פופים!* תשלחו הודעה לחברים שלכם, תצלמו את זה במצלמה, תעלו את זה לפייסבוק, תצרחו את זה באוויר - כריס ג'ריקו הישן והטוב... חזר, בייבי! *הקהל מרעיד את הארינה בפופים מטורפים!* 'השד הסקסי' מבטיח לכם לשגע אתכם, לבדר אתכם, להלהיב אתכם, תשענו לאחור על המושבים שלכם, תרגישו איך האדמה רועדת תחת רגליכם, כי Y2J מתכוון להיות 100% מבדר ... *ג'ריקו!* 100% מחשמל... *ג'ריקו!* 100%...ג'ריקו! *פופים!*בת'אונדר אני הולך לחולל שינוי, שינוי שאולי נראה כקטן אבל הוא יגדל וישתלט על כולם! לפני כמה ימים, כשהתסכלתי על הקרבות שלי במהלך הזמן, הבנתי שאני לא אותו כריס ג'ריקו שאני רוצה להיות, שאני צריך להיות, לא אותו כריס ג'ריקו האמיתי. ולכן החלטתי שעליי לשנות את דרכי בחזרה למה שהייתי בעבר, לפני שהאגו שלי עלה לראש ולפני שהייתי בטוח שאתם הקהל, רודפי בצע *תגובות מעורבות* אבל כמו שאמרתי, מיד הבנתי שזה לא אני, ובת'אונדר אני אכנס באמצע השיעמום שכל המתאבקים מנסים להטיל עליכם בזמן שהם יגידו שהם הכוכבים הגדולים של ת'אונדר, שהם אלו שצריכים להיות אלופים ובלה בלה בלה.., ואני אעשה מה שכריס ג'ריקו יודע לעשות - לבדר! *פופים מהקהל!* אני באמת כאן בשביל להראות לכם באמת איך צריכה להיות תוכנית היאבקות.., אני באתי לכאן בכדי דבר אחד, מטרה אחת.. להציל את ת'אונדר! *הקהל בפופים אדירים לY2J* כי נמאס לראות מתאבקים עלובים מדברים על כמה שהם רוצים לזכות בתארים*פופים לכריס ג'ירקו* נמאס לראות כבר חבורת שוטים שלא מבינים מה זה באמת אקסטרים... ות'אונדר היא האקסטרים! *הקהל בפופים מטורפים על כריס ג'ריקו!* אני מתכוון לתת את כל כולי בשביל לקדש את האמצעים, אני הולך לאתגר כל מתאבק אפשרי בת'אונדר, בשביל להראות לו מה זה באמת אקסטרים ואיך צריכה להתנהל ת'אונדר! *פופים מהקהל!* אני אגש ישר אל הGM של ת'אונדר מי שזה לא יהיה ואני אבקש ממנו שיתן לי בדיוק בתוכנית הבאה של ת'אונדר קרב אקסטרים מיוחד, שיסמן את תחילת דרכה של ת'אונדר החדשה, כתוכנית האקסטרים הטובה ביותר בעולם כולו אי פעם! *הקהל בפופים מטורפים!* כי ככה כריס ג'ריקו אמר, וככה יהיה! *פופים מטורפים מהקהל!* אני אוותר על הכל, בשביל להגיע אל המטרה, והמטרה היא אליפות העולם!!!!! בחצי שנה האחרונה, כולם סבלו את כריס ג'ריקו המגעיל, השחצן, השקרן והיהיר, שהיה בטוח שהוא יוכל להשיג הכל בעזרת רמאות וחוסר כבוד כלפי אנשים, הוא היה חסר כנות ותמיד שאף לדרוך על אנשים בשביל להגיע אל המטרה שלו, אבל כריס ג'ריקו הזה... נעלם! *פופים מהקהל!* עכשיו כריס ג'ריקו חדש וטוב דורך על פני ת'אונדר, בדיוק כמו כריס ג'ריקו הישן והטוב, רק שהפעם כריס ג'ריקו הרבה יותר אמיתי, בעל כבוד כלפי כל אחד, ומאמין באמת הגמורה. מעכשיו הכל יראה אחרת, ת'אונדר תהפוך להתוכנית הטובה בעולם, ואם אחת האליפויות המרכזיות לא תגיע לכריס ג'ריקו בקרוב, כריס ג'ריקו ידאג לכך שהיא תגיע לג'ריקו! *פופים* שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא כאן רק בגלל העובדה שכריס ג'ריקו הולך להיות המתאבק הטוב ביותר בארגון הזה אלא גם בגלל שאני רוצה לקדם את האירגון הזה ביחד עם כריס ג'ירקו, כי אם כל הכבוד למתאבקים שחתמו פה לאחרונה הם רק החלק הקל של הלחם, אני עוד לא ראיתי פה מתאבק אחד שהיה פה הקשה של לחם. אני אגיד לכם יותר מזה כל המתאבקים פה פטתים. זה פשוט עלוב. אני לא יכול להסתכל שניה אחת על הרוסטר שנבנה פה מבלי להקיע מצחוק *פופים* זה גורם לי הנאה האמת, לראות כל כך הרבה מתאבקים חסרי כל יכולת שואפים כל כך גבוה, מתאבקים שצריכים להוכיח את עצמם בפני הארגון הזה בזמן שאותו קיבלו בכזאת קלות, אני פשוט הגעתי וישר נחתי לתוך התוכנית הראשונה. אני האיש שנותן פה את הבידור לא אתעקב על קרבות חימום ואגיע ישירות למאיין איבנט של הארגון הזה, כי אחרי הכל. אני המושיע של הארגון הזה - הארגון הזה שלי. *פופים* אני לא רואה פה אתגר ממשי, אף אחד לא קרוב לקרסוליים שלי ובטח שבטח לא יכול לאיים עליי, אני פשוט משתעמם כל פעם שאני מסתכל על הרוסטר הזה, אבל אני מבין את הארגון הם חדש והם מקבלים כל פלוף כמו דייבון או רובי E, אבל אל תדאגו כשכריס ג'ירקו יעלה לפיקוד כאן במקום הזה הוא יגרום לו להראות הרבה יותר יפה ממה שהוא נראה עכשיו, כי כמו שהוא נראה עכשיו עדיף ללכת לישון מבלי הGTS של פאנק! *פופים* למרות שגם CM פאנק הגיע לפה הוא לא איום, לא שמעתי אותו מדבר מאז שהוא חתם פה וגם כשהוא חתם פה אין לו כל כך הרבה ממה להתגאות גם ככה הוא רק מתאבק של חימום ולא הדבר האמיתי, אני הוא הדבר האמיתי.
חזרה למעלה Go down

פרומו | ת'אונדר זה ג'ריקו
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» פרומו.
» פרומו| לסגור חשבון עם 2 ליצנים!
» [פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!"
» פרומו | דימאון סאנדו מגיע לFWA.
» פרומו||סת' רולינס פלא התבל השמיני הגיע גם לפה!