Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

הפרומו של ג'סי ניל לקראת הקרב שלו

Go down 
מחברהודעה
Zviki14
אוהד מתחיל
אוהד מתחיל

מספר הודעות : 4
נקודות : 6

הפרומו של ג'סי ניל לקראת הקרב שלו Empty
הודעהנושא: הפרומו של ג'סי ניל לקראת הקרב שלו   הפרומו של ג'סי ניל לקראת הקרב שלו EmptyTue Aug 21, 2012 7:43 pm

הפרומו של ג'סי ניל לקראת הקרב שלו PikiWiki_Israel_1113_hadera_%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%A3_%D7%91%D7%A9%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA_%D7%91%D7%A8%D7%A0%D7%93%D7%99%D7%A1
מצלמת הארגון נדלקת בצריף באיזור לא ידוע, רואים שבכיסא מתנדנד כזה יושב לא אחר מאשר 'הרוצח' ג'סי ניל האכזרי שרק חתם בFWA והוא מתנדנד על הכיסא שהוא יושב עליו בלי הפסקה, ג'סי ניל קם מהכיסא שלו, הוא יוצא מהצריף הזה ואז עובר זאב שחור עם פסים לבנים, ג'סי ניל קופץ עליו ומתחיל לתת לו אגרופים חזקים מאד, הוא משחרר אותו והזאב בורח, ג'סי ניל ממשיך ללכת ונעלם.

הפרומו של ג'סי ניל לקראת הקרב שלו Wwe_060626_03
המנגינה של השיר של 'הרוצח' ג'סי ניל נשמעת בעולם, חלק מכלל הFWA יוניברס מריע לו בגלל שהוא אוהב אותו וחלק אחר צועק עליו בוז בגלל שהוא שונא אותו, ויש כאלה ביוניברס שבכלל לא מגיבים לג'סי ניל 'הרוצח', הוא מתהלך לזירה ואז הוא עולה במדרגות ואז הוא עולה על הטורן באקל ואז הוא יורד מהטורנבקל והמיקרופון ביד שלו.
"אני כאן בשביל לרצוח את כל המתאבקים של הארגון הזה, אני 'הרוצח' וזה מה שאני עושה הכי טוב, אז אני מציע לכם להתחבא בבית כי אני הולך לרצוח כל אחד ואחד ממכם במיוחד את היריב שלי בתוכנית הראשונה של הארגון, אני ארצח אותו בכזאת קלות שהוא ישכח איך קוראים לסבתא שלו והוא יבכה לה כמו ילדה קטנה עם קקי במכנס, אני ארצח אותו ואז את הבא בתור, כי אני ג'סי ניל 'הרוצח' וכולם אוהבים אותי כזה, ומי ששונא אותי, זה בכלל לא אכפת לי כי בסוף אני ארצח גם אותו."

הוא שוב פעם עולה על הטורן באקל ואז הוא יורד ממנו, הוא יוצא מהזירה והולך הביתה לצריף שלו...

חזרה למעלה Go down

הפרומו של ג'סי ניל לקראת הקרב שלו
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» פירסום | דעה על הפרומו שלי.
» ביקורת| על הפרומו שלי עם דיבון
» הפרומו שלי לתוכנית של הארגון
» מדריך - עיצוב הפרומו וטיפוחו