Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*

Go down 
+2
RoeyXd
Feed Me More
6 posters
מחברהודעה
Feed Me More
אוהד מושבע
אוהד מושבע
Feed Me More

מספר הודעות : 36
נקודות : 64

דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* Empty
הודעהנושא: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyTue Aug 21, 2012 8:22 pm

שיימוס אלוף העולם מרסלמניה. הוא שמר על אליפות העולם במשך ארבעה חודשים.

שיימוס הביס עד עכשיו את: (בקרבות על התואר)

דניאל בריאן , רנדי אורטון , כריס ג'ריקו , דולף זיגלר ולאברטו דל ריו.

*****את כריס ג'ריק ו ואת רנדי אורטון לא הביס בקרבות אחד על אחד******

מי נראה לכם יצליח לעצור את שיימוס ויקח לו את אליפות העולם ?

לפי דעתי רנדי אורטון יצליח לעצור את שיימוס ושזה יקרה דולף זיגלר יפדה את המזוודה שלו.
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

מספר הודעות : 184
נקודות : 291

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyTue Aug 21, 2012 9:10 pm

גם אני חושב שיהיה מישהו שיעצור את שיימוס אבל לא בטוח שזה יהיה אורטון, יש מצב שזה יהיה מתאבק אחר, ואז זיגלר יבוא ויפדה את המזוודה שלו וישיג את אליפות העולם ואולי אפילו יתחיל פיוד משולש, אה רגע בעצם אורטון זה נראה הכי הגיוני אז כן אורטון פיוד משולש כמו שאמרתי, יכול להיות מעניין רק מקווה ששיימוס לא יחזור להיות אלוף כי זה נמאס ומשעמם עם הריין הארוך הזה שלו
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

מספר הודעות : 304
נקודות : 449

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyTue Aug 21, 2012 10:44 pm

רנדי אורטון הוא כרגע האפשרות היחידה שאני יכול לחשוב עליה , ככה או ככה עוד מעט דולף זיגלר יהיה אלוף העולם סוף סוף ..
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

מספר הודעות : 155
נקודות : 197

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyWed Aug 22, 2012 1:13 am

אני חושב שזה יכול להיות ככה נגיד יתנו לדל ריו את האליפות ואז זיגלר יפדה את המזוודה שלו
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net/
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyWed Aug 22, 2012 1:15 am

דל ריו כבר מיצה את עצמו או שהוא יתחיל לנקום בשיימוס על הרמאות הזאת שהייתה בסאמרסלאם, ואולי גם רנדי אורטון ימצא את עצמו בתמונת האליפות אבל לזיגלר הכי מגיע להיות אלוף עולם כי הוא הכישרון הכי טוב שהיה להם עד כה, הוא וקודי רודס, אם הם רוצים להציל את התחת שלהם אז שיכניסו את זיגלר כאלוף עולם ורצוי ריין ארוך כי זיגלר מוכשר ברמות על!
חזרה למעלה Go down
wazzup
מתאבק מתחיל באינדיז
מתאבק מתחיל באינדיז

מספר הודעות : 75
נקודות : 73

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyWed Aug 22, 2012 1:47 am

שיימוס אחלה אלוף, הפיוד של ושל דל ריו הוא בינתיים הפיוד של השנה ואין לי בעיה שימשיך
בנייט אוף צ'מפיונס זיגלר פודה את המזוודה בדוק, למרות שאני מעדיף שיתנו לדל ריו את האליפות.
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyWed Aug 22, 2012 1:50 am

אני שונא את דל ריו בדם, אני מעדיף את זיגלר כאלוף עולם, שלפחות יגיע לדל ריו ומשם ילקח לזיגלר בפדיה של המזוודה
חזרה למעלה Go down
wazzup
מתאבק מתחיל באינדיז
מתאבק מתחיל באינדיז

מספר הודעות : 75
נקודות : 73

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptyWed Aug 22, 2012 1:56 am

RoeyXd כתב:
אני שונא את דל ריו בדם, אני מעדיף את זיגלר כאלוף עולם, שלפחות יגיע לדל ריו ומשם ילקח לזיגלר בפדיה של המזוודה

זיגלר יהיה אלוף עולם אם נרצה או לא נרצה, דל ריו לא בטוח, אני חושב שהוא יקח לשיימוס ב- NOC, זיגלר יגיע ויפדה על דל ריו,שיימוס יעזור לזיגלר לנצח עם ברו קייק ומשם היסטוריה
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

מספר הודעות : 118
נקודות : 124

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptySat Aug 25, 2012 8:37 pm

נראה לי דל ריו ייקח את האליפות במרמה ואז אחרי הקרב שיימוס יתקוף את דל ריו ואז זיגלר ייקח את האליפות
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

מספר הודעות : 155
נקודות : 197

הודעהנושא: Re: דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*   דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS* EmptySat Aug 25, 2012 11:18 pm

בסופו של דבר אלברטו דל ריו יקח את האליפות הזו בין אם הוא ירצה או לא ירצה הWWE יתנו לו את זה כי הוא קיבל הרבה N1C# והם יכולים להביא לו את זה כי הוא הכי מושקע ע"י הWWE והם נותנים לו פושים גדולים והיו הרבה שמעוות ברוב האירועים השנה שדל ריו יקח את האליפות משיימוס
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net/

דיון|מי יצליח לעצור אותו? *ספויילרים SS*
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» דיון| כמה בנות יש לכם בכיתה?
» דיון | שמחים לחזור ללמוד ?
» דיון| איך היה היום הראשון בבית הספר?
» דיון | הגיל שלכם ואיפה אתם גרים *חם*!
» דיון | איזה סגנון מוזיקה אתם אוהבים?