Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

פרסום||הטוויטר של סת' רולינס

Go down 
+3
FWABoss
Kontrabase
ImSexyBoy
7 posters
לך לעמוד : 1, 2, 3  Next
מחברהודעה
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

מספר הודעות : 118
נקודות : 124

פרסום||הטוויטר של סת' רולינס Empty
הודעהנושא: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 9:54 pm

סת' רולינס-" מה קורה כולם? כמו ששמעתם FWA הביאה כוכב חדש ומבטיח לארגון מעניין מי זה או נכון... אני! פלא התבל השמיני בא להראות למה הכינוי הזה נדבק אליי.
בהצלחה לכם מתאבקי FWA."
#RealSethRollins
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

מספר הודעות : 304
נקודות : 449

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 10:01 pm

סי.אם פאנק -''כיף לראות כאן סוף סוף אנשים שיש להם טאלנט אמיתי במקצוע,אבל עם כל הכבוד סט' אתה עדיין לא שווה כלום''.
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 10:06 pm

סת' רולינס-" או פאנק פאנק, כמה זיכרונות היו לנו בROH... אתה יודע מה נהיה פה, שבמקום לחזור למקום שלך, בחרת בPG כמו נקבה, הדמיון בינינו גדול בROH, אבל לדעתי את זה שנהיית הנקבה בין שנינו, זאת אומרת אני לא הייתי שורד יותר משנה בWWE בלי להוציא מילה אחת אמיתית עליך, אתה יודע שמאז שנהייתי אלוף ROH נהייתי הכי טוב בעולם, ובקרוב אני ייקח לך את הכינוי "The Best In The World"
ואם אתה לא מאמין רק תחכה ותראה.
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 10:07 pm

סי.אם פאנק -'' בוא נראה אותך''
חזרה למעלה Go down
FWABoss
Owners
Owners
FWABoss

מספר הודעות : 134
נקודות : 159

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 10:11 pm

ג'ס ג'יימס (אוהד מושבע של רסלינג)- סת', תמצא משהו אחר לגנוב לפאנק למה בולי ריי חושב שהוא יכול לעשות את זה! #PunkFTW
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 10:16 pm

סת' רולינס-"זה בסדר, זה ברור שכל מי שצפה בWWE מ2009 יידע למה פאנק הטוב בעולם, כי מה שכולכם לא יודעים שכל יום שני בRAW פאנק מנשק לוינס מקמהן את התחת, וכולכם קונים את הדברים שהוא מוכר להם, פאנק מה הדבר הבא שנגלה עליך, Are you Smoke? Are you Do Drugs?
נקווה של אה פאנק?
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 10:17 pm

סי.אם פאנק -'' אתה פשוט עלוב סט' , כל העולם יודע שהבן אדם השנוא עליי הוא וינס מקמהן , והבן אדם השנוא על וינס הוא אני , אני גרמתי לו לשפל אין סופי , גרמתי לו לבקש סליחה מהקהל , גרמתי לו להתבייש מול המשפחה שלו , גרמתי לו להצטער על זה שהוא עדיין קיים , אתה פשוט עלוב ''.
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

מספר הודעות : 155
נקודות : 197

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySat Aug 25, 2012 11:06 pm

בולי ריי: "ואווו תירגעו שניכם חבל מאוד ששניכם תתצטערו על היום שהגעתם לרסלינג"
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net/
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 12:01 am

סת' רולינס-" והנה דיבון הגיע, האיש שמצוי בחבורות, האיש שתמיד נצמד למישהו ליד... נו באמת תחסכו ממני
חזרה למעלה Go down
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

מספר הודעות : 184
נקודות : 291

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 12:18 am

"מה זה עכשיו הנה הגיע דיבון? תחסכו ממני? למה מי אתה סת'? אתה לא פלא התבל השמיני, אני בספק אם אתה מתאבק, אתה עלוב רולינס, תחפש תחביב אחר"
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
לומד בבית ספר לרסלינג - כיתת מתחילים
Jeff_Hardy

מספר הודעות : 48
נקודות : 78

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 12:21 am

ג'ף הארדי: "כולכם אומרים שאתם הכי טובים, אז אם אתם רוצים להוכיח שאתם הכי טובים ושאתם גברים תפסיקו לצייץ ותסגרו את זה בקרב בזירה בשבוע הבא כמו גברים ולהפסיק לצייץ פה כמו נקבות....".
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 12:23 am

@CmPunk -'' תראו תראו מי הגיע,ג'ף הארדי , האיש שגמרתי לו את הקריירה ושלחתי אותו לליגה עוד יותר עלובה לא כך?הגעת לכאן גם כדי להשפיל את עצמך?שמעתי שהתחלת להשמין ולחיות על סמים,מה אתה עושה פה בכלל ?''
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 12:42 am

#RealSethRollins-" אוי לא יש פה מסיבה ולא הוזמנתי? אוקיי כולכם לא מזיזים לי את הזרת, פאנק מנשק התחת דיבון ובולי ריי שני האנשים שתמיד נתלו אחד על השני והאיש עם הסמים, והאיש המדהים... אני... אפשר לעשות מזה תוכנית טלוויזיה חברה, אבל הפעם המסומם צודק... צריך לסדר את זה בזירה."
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 12:55 am

ג'ף הארדי: "פאנק ורולינס, כמה דברים לי אליכם, 1. זה שלקחתי פעם אחת סמים זה בגלל תקופה קשה בחיי, ופאנק, אתה מדבר עליי? מתחזה לSES... שאתה הייתה בROH אתה הייתה בקרב נגד דניאל בראיין ולקחתה שם ויסקי. 2. זה שלקחתי סמים בעבר ואתם לא מוכנים לעבור על זה זה בעיה שלכם. 3. עובדה שרשימת התארים שלי יותר פורה משלך. 4. כיום יש לי ילדה, אני אפילו לא שותה יין, אז אם אתה לא מסוגל להעיף את העבר יש לך בעיה קשה.....".

תפסיקו להגיב כול שנייה, זה ינעל בסוף וחבל....
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:03 am

@CmPunk - ''הסמים עלו לך לראש , אני בחיים לא נגעתי בכוס אלכוהול,לא הזרקתי שום רעל לגוף שלי,ולא הכנתי אף סיגריה לפה , חבל שאתה עשית הכול...תקופה קשה בחייך?אוי נו באמת תעשה טובה , אתה פשוט עושה לי בחילה .. אני לא מתחזה לסטרייט אדג ', סטרייט אדג' היא דרך חיים! היסטורית התארים שלך לא פורה בכלל משלי,אפילו יותר גרועה!אתה פשוט מעורר רחמים ילדון,ואתה יודע שאני הרבה יותר טוב ממך,וכבר הוכחתי לך את זה...וכן יש לי בעיה עם הסמים האלה שאתה מזריק לגוף שלך,ורוצה עצה ג'ף ? אני היחיד בארגון הזה שיכול להציל אותך!''.
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:11 am

ג'ף הארדי: "הסמים עלו לי לראש? איך משהו שאני לא לוקח יכול לעלות לי לראש? אתה זה שקילל אוהב, אתה זה שהקים את הנקסוס החדשים והרס את כול הWWE, אתה זה שפשוט לא מוכן לסתום את הפה שלו, אתה יכול לעזור לי?! אולי אתה היחיד שיכול להזיק לי! מאיפה לכולנו לדעת מה אתה עושה בחוץ? אתה יכול פתאום לקחת אלכוהל בלי שנדע, אז אולי פשוט תסתום את הפה שלך? אתה מדבר ומדבר כמו נקבה.....".
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:19 am

@CmPunk - '' אתה כנראה לוקח מנת יתר מבלי להשים לב , אני הקמתי את הנקסוס והרסתי והשמדתי כל מי שהעז לעמוד בדרכי , כי אני לא סובל את החברה הזאת , את הבעלים שלה , האנשים שלה , אני לא מבין איך זה בכלל קשור לנושא הזה ? ואל תדאג , אני הבן האחרון על כדור הארץ הזה שאי פעם יגע בדברים האלה , ואני מדבר ומדבר , וכל מילה שלי שווה זהב , וכדאי שאתה תלמד את זה ידידי .. ''
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:24 am

ג'ף הארדי: "אני לא לוקח מנת, אתה הייתה אחד הבני אדם הכי אנוכיים ומסריחים עליי אדמות, ודרסתה את כולם נכון? בוא תנסה לדרוס אותי, קשור לזה שאתה חתיכת חלאה בן ****, אתה הבן אדם הראשון שיגע בזה פה, חתיכת מתאבק מסריח מתחתית הבור, כול מילה שלך שווה לחרא, כמו מה שאתה, ומה שתהייה, ותוכיח שאתה גבר ולא נקבה שכול שנייה מצייצת....".
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:31 am

@CmPunk - '' כשאתה אמרת שיש לך ילדה , כבר היה לי קשה להאמין כי אתה מתנהג כמו ילד קטן , מי אתה חושב שאתה ג'ף?אני הוכחתי לך כבר מי אני ומה אני שווה , אבל עם זה לא הספיק לך .. אז היי,אתה תמיד מוזמן לאתגר אותי כדי שאני ישפיל אותך שוב!''
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:35 am

ג'ף הארדי: "אוי פאנק, אתה קורא לי מסומם?! תסתכל מה רשמתה ואני מצטט: "אני הקמתי את הנקסוס והרסתי והשמדתי כל מי שהעז לעמוד בדרכי , כי אני לא סובל את החבורה הזאת , את הבעלים שלה , האנשים שלה" מסומם, אתה לא אוהב את הבעלים של הנקסוס? מעניין מי זה באמת הא? כנראה יש לך איזה פיצול אישיות לא קטן, ואם אתה רוצה לאתגר אותי, אז בוא נראה אותך!!!".
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:39 am

@CmPunk - '' כמה שזה מצחיק שהמוח העלוב שלך כבר הפסיק לתפקד עם כל החומר שהכנסת לגוף , דיברתי על הבעלים של החברה , על האנשים של החברה ! על וינס מקמהן והמשפחה המטופשת שלו ושאר הבקסטייג' מלא הליצנים העלובים האלה שחושבים שהם מתאבקים רק כי ככה וינס החליט .. המוח שלך כבר הפסיק לתפקד , אני יותר משמח לאתגר אותך אבל לצערי יש לי יריב יותר חשוב ויותר חזק ממך לפגוש כרגע בפרק הקרוב , אתה בנתיים תמשיך בשלך תזריק סמים לתוך הגוף המלוכלך ומלא החיידקים שלך, אולי בזכותם אפילו לא ניפגש בזירה כי אתה כבר תיהיה קבור עמוק בלב האדמה''.
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:45 am

ג'ף הארדי: "המוח העלוב שלך הפסיק לתפקד י'חתיכת קוקסי, אם אתה כזה נקבה שלא מסוגלת להבליג על העבר את מוזמן לקפוץ לי, אני הכנסתי את החומר הזה פעם אחת בחיי ואני מצטער על זה, אתה זה שמעשן סיגריה, מסיף שורה ושם את האלכוהל ליד העכבר, אני זה שכמו גבר התאוששתי מהסמים, המוח שלי ממשיך לתפקד עוד ועוד, ואני אומר אני לא מזריק שום סם מגעיל שאתה לוקח אותו בכול שנייה ושנייה, ואתה צודק, אולי בגלל הסמים לא ניפגש, אבל לא מהצד שלי, מהצד של מסומם מסריח....".
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:47 am

אחי לפי דעתי , אחרי זה נמשיך את השיחה בטוויטר שלי כי זה של סט' רולינס וזה לא קשור לפה..

@CmPunk - '' הנה אתה ממשיך להוכיח עוד פעם ועוד פעם כמה שאתה אידיוט גמור , אתה לא יכול לקרוא לי מסומם , אני נבדקתי בגלל שטויות של אנשים אחרים כמוך שחשבו שאני לא סטרייט אדג' אמיתי אבל עם הסיפור חיים שלי אני מחיה הסטרייט אדג' במדינה הזאת , ובכל העולם ! אם היית גבר אמיתי לא היית נוגע בחומר הזה מהתחלה , מה שרק מוכיח שאני הרבה יותר מוצלח ממך.''

ושוב אחי אני מזכיר תרשום מפה בטוויטר שלי כי אין לנו שום קשר לסט' רולינס.
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:50 am

#RealSethRollins-"שניכם תעזבו לי את הפאקינג טוויטר, שניכם לא ראויים לדבר איתי, אתם לא ראויים להסתכל עליי בזירה!"
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

מספר הודעות : 155
נקודות : 197

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס EmptySun Aug 26, 2012 1:51 am

בולי ריי: פאנק תפסיק להגיב לכל אחד בטוויטר ולרצות קרב אתה לא מבין שאף אחד לא רוצה להתאבק עם נבלה כמוך"
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net/

פרסום||הטוויטר של סת' רולינס
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 3לך לעמוד : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» הטוויטר של ראוד דוג
» הטוויטר של כריסטיאן קייג'
» הרשמה||סת' רולינס-פלא התבל ה8
» פרופיל||סת' רולינס-פלא התבל השמיני!
» טוויטר | מכונת הטוויטר של בולי ריי