Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

פרסום||הטוויטר של סת' רולינס

Go down 
+3
FWABoss
Kontrabase
ImSexyBoy
7 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3  Next
מחברהודעה
Jeff_Hardy
לומד בבית ספר לרסלינג - כיתת מתחילים
Jeff_Hardy

מספר הודעות : 48
נקודות : 78

פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 1:53 am

אני אומר שנפסיק כי אני יודע שאתה לא הולך להפסיק להשיב מלחמה וגם אני, אם אתה רוצה תאתגר אותי לקרב בעוד שבועיים בתגובה הבאה, ואם אתה תגיב תגובה חמה אני גם יגיב תגובה חמה....

ג'ף הארדי: "הצחקתה לי את הביצה פאנק, אתה זה שאידיוט, עושה הצגות מול כריס ג'ריקו, אתה זה שאומר היי אני מסומם, זהו שאני חושב שזאת לא הייתה הצגה, זה היה אמיתי, אתה פשוט סתם עוד אחד מפגר כמו הרבה אנשים שיש, ובוא נראה אותך נבדק שוב מול הפרצוף שלי! אתה יותר מוצלח ממני, אני חושב שאנחנו צריכים לבדוק את זה לא ככה? וסת' רולינס, אני יודע שזה הטוייטר שלך, אבל אין מה לעשות שפאנק יצא עליי פה, אני יצא בחזרה, ואני חושב שצריך לבדוק את זה עם שניכם!".
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

מספר הודעות : 155
נקודות : 197

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 1:55 am

בולי ריי: " פאקינג אני כל כך מסכים עם ג'ף הארדי"
חזרה למעלה Go down
https://fwawrestling.forumisrael.net/
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

מספר הודעות : 304
נקודות : 449

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 1:57 am

@CmPunk - '' בולי,אתה עוד תבקש ממני תודה על זה שאני מעלה לך את האנדרנלין,אתה פשוט עלוב! רק לראות את שלושתכם מאחורי המסך זה פשוט גורם לי לעלות חיוך על הפנים , ג'ף אתה פשוט עלוב!אני יאתגר אותך כשיגיע הזמן,בנתיים כדי שתתאמן .. כי הקרב שלי איתך?הולך ליהיות הקרב האכזרי ביותר בקריירה שלך , בולי ... כנראה שלך כבר אין כ''כ הרבה זמן,אני ירצה לראות את התגובה שלך אחרי שאני יביס אותך וישפיל אותך,סט' אתה האיש עם הקריירה העלובה ביותר מבין כולנו ויש לך עוד זכות להגיב?''
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 1:58 am

בולי ריי: "פאנק אתה יכול ללכת להזדיין"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 1:59 am

@CmPunk - '' עכשיו ג'ף השפיע על כולכם,ירדתם לרמה הילדותית ביותר שאפשר...ובולי,לפחות אני לא בתול בן 40 כמוך''.
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:01 am

בולי ריי: "אני זיינתי הרבה יותר ממה שאתה זיינת כל החיים שלך, אתה זיינת רק סודנים"
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:02 am

ג'ף הארדי: "לפחות אני לא נעמד מול אוהב כמו איזה ילדה קטנה וצועק יש לך כ** אתה יודע מה? אתה צודק, אתה הכי טוב בעולם... בלהיות לוזר שלא מסוגל להתמודד מולי, מה קרה שאתה כותב יש לך ביצים אבל שזה בזירה אתה מפחד הא?!".
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:03 am

בולי ריי: "כולנו חמים לסגור איתך חשבון פאנק אז קדימה מה אתה זונה ברחוב"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:03 am

@CmPunk - '' פשוט מביך אותי לדעת שאני מדבר איתך .. אה כן,ואני מדבר איתך על ''זיונים'' שלא שילמת עליהם כסף..בכל מקרה בולי השיחה הזאת נגמרה , במקומך הייתי הולך עכשיו להתאמן לקראת הקרב שלנו בהיט , ג'ף ? אני הבסתי אותך ואני יביס אותך עוד ועוד ועוד , כמה שרק יתחשק לך..אני רואה שהסמים התחילו שוב להשפיע כי אני רואה שאתה גם לא רואה טוב , אמרתי לך שאני יותר מאשמח ללמד אותך לקח בזירה , ואתה חושב שאני מפחד..פשוט עלוב מצדך,ג'ף..בולי..דיבון..סט' , עם רק היה בנינו קרב והייתי מוכיח לכולכם,כמה שאתם פטים עלובים.''
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:05 am

בולי ריי: "אני יתפוס לך את הביצים המזויינות שלך וימלוק אותם מהמקום שאתה תצרח כל כך חזק עד שתבכה כמו ליטל ציק'ן זונה מהלכת ברחוב"
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:07 am

ג'ף הארדי: "פאנק... פאנק... פאנק... אולי תחדש קצת, כול מה שאתה אומר זה מסומם מסומם, יודע מה?! פחות דיבורים יותר מעשים, פה השיחה נגמרת, אתה רוצה לפגוש אותי בקרב שוב?! בוא נראה אם יש לך מספיק ביצים כדי לאתגר אותי ושאתה לא מה שבולי ריי אמר.....".
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:08 am

בולי ריי: "אני מוכן לעזור לך לכסח לחתיכת ביצה הענקית הזו את התחת"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:08 am

@CmPunk - '' ילדות קשה עברה עליך , אולי במקום דיבורים נתחיל במעשים ? עם אתם באמת רוצים להוכיח את עצמכם בואו נעשה את זה מיד אחרי היט .. אני , בולי , ג'ף ועם דיבון וסט' מספיק אמיצים הם תמיד מוזמנים , ואז נראה מי בנינו באמת בנוי ליהיות הפנים של החברה..ג'ף כנראה שהסם השפיע עליך כבר יותר מידי,אני הזמנתי אותך לקרב יותר מפעם אחת!וזו הפעם האחרונה שאני עושה את זה!''
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:10 am

בולי ריי: "סתום את הפה המסריח שלך מי שמדבר, אחותך השרלילה הזו שלוקחת סמים והולכת ברחובות ומזדיינת שם יא אפס עלוב"
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:12 am

ג'ף הארדי: "אוי פאנק, אין לי כוח אלייך כבר, אתה כול כך מטומטם שזה מפחיד, אתה רוצה קרב נגדי?! אני ואתה בעוד שבועיים בזירה הזאת! בוא נראה אתך, יחתיכת בן זונה! נו יש לך ביצים?! אני מאתגר אותך לקרב, אני ואתה בעוד שבועיים, נו קדימה! מה קרה החתול בלע לך את הלשון?!?!?!?!?!?!!!?!?!".
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:12 am

@CmPunk -'' אני רואה שהחלטתם להתחבא מאחורי הגב של השני,אין בעיה בואו נעשה את זה .. בוליי ריי וג'ף הארדי נגד סי.אם פאנק!''
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:13 am

בולי ריי: "תן לי רק הזדמנות לכסח לך את הפרצוף בקרב בכל סטיפולציה שתרצה, קדימה!!!או שנראה את אחותך הזונה מגיעה לזירה ונלחמת במקומך"
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:14 am

ג'ף הארדי: "אני מסכים לזה, בעוד שבועיים זה יקרה! אם בולי ריי יסכם אני והוא נהייה מולך!!!".
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:15 am

בולי ריי: "אני מקבל את האתגר הזה, פאנק אתה הולך להצטער על כך!"
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

מספר הודעות : 118
נקודות : 124

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:19 am

#RealSethRollins-"מה כולכם נתפסתם על מישהו אחד? אתם עד כדי כך פתטים? לא שאני מת על פאנק אבל אתם משתפים פעולה נגד מישהו אחד? אתם פתטים."
חזרה למעלה Go down
BullyRAY
מתאבק מיד-קארד בROH
מתאבק מיד-קארד בROH
BullyRAY

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:20 am

בולי ריי: "אתה רוצה קצת מבולי רייי בוא תקבל קצת"
חזרה למעלה Go down
Kontrabase
אלוף הטלוויזיה בTNA
אלוף הטלוויזיה בTNA
Kontrabase

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:20 am

@CmPunk - '' כמו שחשבתי , פשוט פתטים ככה או ככה אני הולך ללמד אותכם את הלקח של החיים ''.
חזרה למעלה Go down
ImSexyBoy
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
ImSexyBoy

מספר הודעות : 118
נקודות : 124

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:27 am

#RealSethRollins-"אתם כולכם נקבות, אולי במקום לדבר על מה תעשו אחד לשני... תעשו את זה בזירה נקבות.
חזרה למעלה Go down
Jeff_Hardy
Jeff_Hardy

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:30 am

ג'ף הארדי: "ומי אמר את זה ראשון?! שאני אמרתי את זה אתם ישר תקפתם כמו כלבות, פאנק, אתה כול כך הולך להצטער על האתגר הזה!!!".

רון תפסיק להגיב על הארדי ובולי ורולינס כי כול הזמן יגיבו וזה סתם הורס לרועי דור את הטוייטר, אז מספיק להגיב....

נערך לאחרונה על-ידי Jeff_Hardy בתאריך Sun Aug 26, 2012 5:59 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Lazynutcracker
סמארק
סמארק

מספר הודעות : 23
נקודות : 25

הודעהנושא: Re: פרסום||הטוויטר של סת' רולינס   פרסום||הטוויטר של סת' רולינס - Page 2 EmptySun Aug 26, 2012 6:31 am

#CaptainCharisma היה נחמד לקרוא #PunkFTW. הייתי יכול להסכים עם זה אם היינו ב2004.
חזרה למעלה Go down

פרסום||הטוויטר של סת' רולינס
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 3לך לעמוד : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» הטוויטר של ראוד דוג
» הטוויטר של כריסטיאן קייג'
» הרשמה||סת' רולינס-פלא התבל ה8
» פרופיל||סת' רולינס-פלא התבל השמיני!
» טוויטר | מכונת הטוויטר של בולי ריי