Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

[פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!"

Go down 
מחברהודעה
Helmsley
אוהד מתחיל
אוהד מתחיל

מספר הודעות : 3
נקודות : 7

[פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!" Empty
הודעהנושא: [פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!"   [פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!" EmptySat Sep 01, 2012 4:54 am

הקהל ב-FWA ארינה עומד להתפוצץ. המצלמה עוברת במהירות בסיבוב מעגלי על כל הארינה ומצלמת את כל ההקהל מריע ומרים שלטים כלשפע האורות נכבים. יש כמה צעקות של בנות מפוחדות מהקהל וכמה צעקות נוסםות והמצלמה מתמקדת במסך הגדול. לפתע מופיעות על המסך צמד האותיות 'W ו-B'. חלק מהקהל כנראה מבין במי מדובר ומתחיל להריע אך השאר נשארים שקטים.

"Iv'e had enough, I'll make 'em say..."

ממאחורי הקלעים מתחילה לצעוד דמות לבושה במעיל גדול, ובבירור אפשר לראות שמדובר בבבאר נוקל בראולר, וויד בארט.
בארט נעמד במרכז ההבמה, פורס את ידיו לצדדים וסורק עם הראש את כל הארינה. הקהל מתחיל בפופים אדירים וצרחות שמלווים גם במעט היטים. הוא עומד ככה במשך כחצי דקה מתענג על תגובת הקהל ואז מתחיל לצעוד לכיוון הזירה, בהליכה היהירה שלו, מבלי להתייחס יותר מידי לבקשות הנלהבות של האוהדים ללחיצת יד.
הוא עולה אל הזירה דרך המדרגות ונעצר כמה שניות לפני שהוא נכנס לזירה בשביל להסתכל שוב על כל הקהל שעדיין מגיב בפופים אדירים.
הוא נכנס לזירה נעמד במרכזה ואז מעיף את המעיל לאחור מרים את ידיו וצועק. הוא ניגש אל האיש מההפקה ולוקח ממנו מיקרופון. לאחר כמה שניות של קריאות "בארט" "בארט" מצד הקהל, לבסוף יש מעט שקט והוא מתחיל לדבר.
"כבר כמה שבועות, שיש המון המון מתאבקים שמתחילים להגיע אל ה-FWA...*קריאות פופים מצד הקהל* אנשים כמו ג'ף הארדי, בולי ריי, כריס ג'ריקו, אנשים שהיו פעם מהמרכזיים ביותר בעולם ההיאבקות. אבל עם דגש גדול על הפעם. *היטים קטנים מתחילים לצוץ מהקהל* אנשים כאלה מגיעים לכאן ל-FWA ויוצאים בהכרזות גדולות על כך שהם הולכים להיות הפנים של האירגון, על כך שהם ה"טובים ביותר" *בארט מדגיש את המרכאות עם הידיים ובכך סוחט עוד כמה היטים*, ועל כך שהם הולכים לזכות באליפות ה-FWA...*פופים קטנים* ואתם, אתם כמו ילדים קטנים מאמינים לכל דבר שמוכרים לכם, ובאמת מאמינים בדברים שלהם ומריעים להם בכל פעם שהם יוצאים לזירה *היטים ענקיים מהקהל*.
ובכן, אתם בטח שואלים את עצמכם מה אני עושה פה עכשיו, אז תנו לי להבהיר את זה - כל מה שאותם בחורים אמרו שהם הולכים להשיג, אני מבטיח שאני הולך להשיג! *פופים מלווים בהיטים*
אני, הבאר נוקל בראולר הולך להביס כל מי שיתייצב מולי ב-FWA...אני אשלוט, אני אהרוס ואני אהיה הפנים של החברה!
אתם יכולים להסתכל עליי בעיקר כהמושיע של החברה. אני הגעתי לכאן בשביל להציל אתכם מכל אותם המתחזים שחושבים שהם יכולים לייצג אתכם בכבוד, למרות שהם לא שווים כלום. אני ארים את החברה מלמטה, אני אבנה אותה מחדש ואני אוכיח לכל העולם ובמיוחד ל-WWE ולאפסים כמוכם *מצביע לכיוון הקהל* שאסור לזלזל בוויד בארט.
אחרי שב-WWE *היטים מהקהל למשמע השם של החברה היריבה* לא נתנו לי את הכבוד הראוי, לא האמינו בי ולא נותנו לי את ההזדמנויות שכולם יודעים שאני הרווחתי, הגעתי ל-FWA בשביל לא לנסות ולקבל הזדמנויות, אלא לקחת אותן. *היטים מהקהל* אם יש משהו שהבנתי בחודשים האחרונים מאז שעזבתי את ה-WWE זה שאתה האדון היחיד לעצמך...אם אתה מאמין שאתה מתאים למשהו, תיקח אותו...אל תחכה שאחרים יתנו לך אותו, כי כולם חושבים רק על עצמם ואיך הם יכולים להתקדם. *תגובות מעורבות בקהל*
אבל אני הבטחתי לעצמי שכמו שעד אז אף אחד לא דאג לי, במיוחד לא עלובים כמוכם *היטים ענקיים שקוטעים את הדיבור של בארט* שהריעו לי בכל פעם שנכנסתי לזירה, אבל אף פעם לא העריכו אותי מספיק בשביל לחשוב שאני מתאים לאליפות. *המשך היטים*
עכשיו אני פה, ואני פה כדי להישאר. ושמישהו ינסה לעצור אותי!" *היטים ענקיים מהקהל וגם כמה פופים פה ושם*

בארט זורק את המיקרופון על הרצפה, מרים את הידיים ועומד בזירה במשך כמה שניות בזמן שהקהל ממשיך להגיב בהיטים ובפופים עדיין קצת המום ממה שקרה.

[פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!" Wade-Barrett

לאחר מכן הוא יורד מהזירה, ומתחיל ללקחת לכיוון הבקסטייג' בזמן שהוא מסנן כמה מילים לכיוון המלצמה.
חזרה למעלה Go down

[פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!"
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» פרומו.
» פרומו | ת'אונדר זה ג'ריקו
» פרומו| לסגור חשבון עם 2 ליצנים!
» פרומו | דימאון סאנדו מגיע לFWA.
» פרומו||סת' רולינס פלא התבל השמיני הגיע גם לפה!