Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

פרומו.

Go down 
מחברהודעה
THE MIZ
ג'ובר בROH
ג'ובר בROH
THE MIZ

מספר הודעות : 123
נקודות : 137

פרומו. Empty
הודעהנושא: פרומו.   פרומו. EmptyThu Jul 18, 2013 6:49 pm

בבסקטאייג' המצלמה מצלמת את ג'ימי הארט ואומגה, ג'ימי הארט משוויץ באומגה בעוברים ושבים, באנשי הצוות והצלמים, לפתע לילה עוצרת את השניים, היא מושכת את שערה לאחור שהיא מחייכת ופוצחת בדיבור.

לילה:"שלום איתי נמצאים ג'ימי הארט ואומגה, בשבוע שעבר אומגה ניצח את טריפל אייץ וזכה בצורה הוגנת יש לומר בn1c לאליפות האקשן אבל השבוע יערך לו קרב חוזר בו הסיפוטלציה היא קרב הטוב משלוש, אתם חושבים שאומגה יצליח להשיג את הניצחון או שטריפל אייץ ינצח?"

ג'ימי הארט:"את חושבת שהשאלה הזאת נחוצה יקירה?הרי אומגה ניצח את טריפל אייץ בשבוע שעבר, ואין שום סיבה שהוא לא יעשה זאת השבוע, הn1c לאליפות האקשן נמצא בידיו הבטוחות של אומגה."

לילה:"טוב, ובשבוע שעבר אומגה תקף את טריפל אייץ לאחר סיום הקרב, מהי הסיבה לתקיפה של אומגה?"

ג'ימי הארט:"אין סיבה לתקיפה, שאומגה מרגיש שהוא צריך לתקוף – הוא תוקף, ושאומגה רוצה משהו כמטרה?שום דבר לא יכול לערער בו."

לילה:"אוקיי, מה אומגה מצעיר לעצמו כמטרה?"

ג'ימי הארט:"אומגה הצעיר לעצמו כמטרה את אליפות האקשן, והנה בצ'אנס הוא הסתער על כל מה שעמד בדרכו כדי להגיע לקרב על אליפות האקשן, ושהוא יגיע לקרב על אליפות האקשן?העולם הולך לראות את היכולת האמיתית של אומגה!"

לילה:"אתה אומר שעד עכשיו היכולת של אומגה לא הייתה היכולת האמיתית שלו?"

ג'ימי הארט:"אכן הייתה לילה, אבל אז לא היה לו מטרה, כעת שיש לו מטרה מול העיניים - שהוא רוצה לזכות בזהב – באליפות האקשן..שום דבר לא יעצור אותו בדרך לזה, ואם מישהו ינסה לעצור אותו כמו טריפל אייץ הוא יכנס לרשימת הקורבנות שלו, ואני מבטיח שזה לא הולך להיות נעים!"

ג'ימי הארט מסתכל על לילה שחיוך פרוס על פניו, לילה נראת מפוחדת, אומגה מתקדם לעבר האירנה וג'ימי הארט אחריו והמצלמה נכבת בהדרגתיות.

אירנת טראש טוק לפני פרק 15 של טראש טוק, המצלמה מסתובבת בין הקהל שמריע בקולי קולות ועם חולצות של מתאבקים כמו:קווין סטין, שיימוס, טריפל אייץ ועוד, לפתע נשמע שירו של אומגה באירנה והקהל מגיב בהיטים חזקים, אומגה נכנס ואחריו ג'ימי הארט, השניים מתקדמים לעבר הזירה במהירות, אומגה עם מכנס שחור שבצדדיו לוגו של הפרצוף של אומגה, ג'ימי הארט לבוש בחליפה מהודרת הכוללת חולצה לבנה, מכנס אדום, סוודר אדום ועניבה שחורה, אומגה נכנס לזירה וג'ימי הארט נכנס אחריו, ג'ימי הארט לוקח מיקרופון הוא מהלך בזירה, ג'ימי הארט מחייך בזדוניות שלפתע אומגה עושה את הטאונט והקהל בהיטים, ג'ימי הארט נראה מרוצה שהוא פוצח בדיבור.

ג'ימי הארט:"שלום לכל הקהל הנכבד ולמר טריפל אייץ *היטים* טריפל אייץ אתה מנסה לצייר את עצמך כדמות אלוהית, כדמות שמעידות היא לא חלק ממנה, תקן אותי אם אני טועה *היטים* אולי כל הדברים האלה היו נכונים לפעם אבל היום?היום טריפל אייץ נועדת לכישלון, ההפסד למאט מורגן מלפני כשבועיים – ההפסד ללקוח שלי אומגה בצ'אנס, טריפל אייץ אתה מנסה ומנסה בכל קרב וקרב מאז ששבת לארגון אבל התוצאה האמיתית על פני השטח היא שאתה נכשלת *היטים* בשבוע שעבר בצ'אנס אומגה הוכיח כנגד כל האמירות שהוא מתאבק טוב יותר מטריפל אייץ מכל בחינה אפשרית בזירה *היטים* טריפל אייץ ביקש קרב חוזר מול אומגה הוא תירץ כל תירוץ אפשרי לכך שמגיע לו קרב חוזר ואני הסכמתי לקרב חוזר, הסכמתי מהסיבה שאני יודע שאומגה לא הולך לפספס את ההזדמנות, אומגה ישיג את טריפל אייץ כטרף שלו פעם נוספת רק שהפעם זה הולך להיות סופני מבחינת טריפל אייץ *היטים* לטריפל אייץ לא תהיה עוד הזדמנות הפעם במידה ויפסיד, ועם קביעתו של הקרב החוזר הסיפוטלציה של הקרב הנוכחי היא *מסמן עם ידו כאות לתופים* קרב הטוב מ3, ללקוח שלי יש יתרון ברור על טריפל אייץ – הסיבה היא כמובן שאומגה כבר הוכיח את עצמו כדמות יותר כוחנית מטריפל אייץ ואני לא רואה סיבה שזה לא יתרחש שוב בטראש טוק הקרוב *היטים* אומגה ילמד את טריפל אייץ לקח חשוב מאוד לגבי כל הקשור לרסלינג, אומגה ילמד את טריפל אייץ שאיתו לא מתעסקים, לא בזירה ולא מחוצה לה!"

רון קופמן:"ג'ימי הארט נראה רציני מאוד, נראה שהוא מעודד את הקרב הדרעק הזה."
שיין דאגלס:"עוד קרב של השניים האלה אחד נגד השני, הולך להיות קרב מצוין."
רון קופמן:"אם הקרב הזה יהיה כמו הקרב הקודם הוא הולך להיות סמרטוטידה."
שיין דאגלס:"אני חושב אחרת ממך."

ג'ימי הארט:"כל ארגון שמכבד את עצמו רוצה דמות כמו אומגה, כל ארגון שרוצה למשוך את קהל הצופים מושך אותם עם מפלצות כמו אומגה, זה הפתרון האולטימטיבי *היטים* אומגה מהרגע שבו חתם על החוזה הגעה לארגון הזה ועד לרגע הזה הוכיח את עצמו כשבכל קרב הוא הראה לכם כמה היכולת שלו שווה כמו שק זהב יוקרתי *היטים* ואתם יודעים מה קרה מהרגע שאומגה החל להפוך את יריבו לקורבנות בזה אחר זה?הרייטינג תפח והכפיל את עצמו, הקרבות של אומגה היו מהטובים ביותר, אומגה הוכיח שהוא הטוב ביותר *היטים* בטראש טוק הקרוב אומגה הולך לטרוף בפעם השנייה את טריפל אייץ ולהשיג את הn1c לאליפות האקשן סופית, אני רוצה לחזור עלייך טריפל אייץ, אתה יודע מה הבעיה איתך?אתה חושב שאתה זה שכתבת את החוקים, אתה חושב שהכל צריך ללכת לפי האמירות שלך, אבל אתה שוכח שאתה לא פקטור בארגון הזה, אין לך כבר מילה בארגון הזה, הימים הטובים שלך בעסק הם נשכחות, התקופה שבה אתה הייתה ההתגלמות של השליט ברסלינג נגמרה – והיא גם לא תחזור טריפל אייץ תפנים את זה, ובנוסף אייץ יקירי תפנים שגם לא לבד וגם לא עם הליצן שליצדך וגם לא בשום תנאים שתבחר לא תצליח לעמוד מול אומגה, אומגה השיג את הn1c ביושר והוא הולך להשיג זאת שוב, והפעם לא תוכל לעשות שום דבר בנידון, הפעם זה כבר יהיה סגור וחתום, וכאן למעשה תתחיל רישמית הדרך של אומגה לאליפות האקשן!"

ג'ימי הארט מחייך ופורץ בצחוק, הוא מגרד בזקנו ומחייך שפרצופו נראה כאדם מטורף, הוא מסתכל על אומגה ששואג צרחה לאוויר ועושה את הטאונט וקהל בהיטים, השניים מהלכים בזירה.

ג'ימי הארט נראה עצבני שאומגה נראה יותר עצבני שהוא צורח וג'ימי הארט מרגיע אותו.

ג'ימי הארט:"אני מספיק זמן בעסק הרסלינג כדי להבין איך המוח המעוות שלך פועל אייץ, ותאמין לי שייצגתי כל כך הרבה מתאבקים גדולים בהיסטוריה ואני לא צריך אותך או את ריק פלייר להזכיר לי את העבר המפואר שלך, כי אני זוכר את זה, אבל אתה יודע את הבעיה?העבר שלך לא משפיע על העתיד שלך, והעתיד שלך זה להיות מרוסק בזירה הזאת אחרי שאומגה מטיח בך את הסמואה ספייק *היטים* כנראה שאתה לא באמת ידוע עד כמה הרסני מסוגל להיות אומגה שנוגעים לו בנקודות הרגישות כי אחרת אני בטוח שלא היית אומר כמה דברים מיותרים שהוצאת מהפה *היטים* אתה חושב שכאשר ריק פלייר עומד לצידך יש לכם יתרון מספרי אבל אומגה מסוגל לנצח ולגבור על עשרות מתאבקים ואנשים מיומנים ביחד, כי אומגה לא נרתע מזה, להפך, אומגה מחפש את המקום שיש בו אלימות והוא מגיע לשם ומפיק את האנרגיה שהוא צריך כדי להגיע לזירה ושוב להתאכזר ביריבו *היטים* טוב דיברנו על טריפל אייץ ואומגה, עכשיו נותרת אתה ריק פלייר, אגדה בפני עצמה אין ספק..אבל למה שכרת אותו אייץ?נתת לו כמה דולרים כדי שהוא יעמוד בזירה כמו משרת ויסכים לכל שקרי פיך? *היטים* לא אני רוצה לדעת למה טריפל אייץ שבעבר התעקש ללכת לבד שכר את מר ריק פלייר? *היטים* או שזה..הפחד – הפחד מהכישלון *היטים* כפי שהזכרתי אייץ ראה את עצמו נכשל פעם אחר פעם וחשב שבמידה וישכור את ריק פלייר המזל ישתנה לטובתו..אבל זה לא הולך לקרות אייץ, לפחות לא מול אומגה, הקרב בטראש טוק הקרוב הולך להיות עצום, כל רגע בו הולכת להיות מלאת אקשן ותשוקה, האדרלנין יזרום בדם הקהל כל רגע ורגע שהקרב יתרחש בזירה, ואחרי קרב ארוך ומפרך מבחינת טריפל אייץ אומגה סוף סוף ישיג את מה שכל כך הגיע לו – הn1c לאליפות האקשן!"

ג'ימי הארט מחייך ומגרד בזקנו.

ג'ימי הארט מחייך ומגרד בזקנו.

ג'ימי הארט:"שניכם טובים בדיבורים אבל במקצוע המדובר ביותר בספורט הבידורי הלוא הוא רסלינג צריך להוכיח את הכוח בזירה ולא באמצעות דיבורים *היטים* מה שאתה כבר לא נוהג לעשות אייץ, אתה ומהשוגע שלצידך שטוען שהוא חברך מנסים להוציא אותך כטוב ביותר, אבל אתם לא מבינים שהדרך היחידה לעשות זאת היא להוכיח את זה בכוח ובשרירי הגוף בזירה *היטים* אבל אתה לא הדבר שאומגה מחפש בקרב הזה, אומגה מחפש בקרב את הדרך לאליפות האקשן שעוברת דרכך – במידה וינצח אותך הוא יזכה בקרב על אליפות האקשן, ואומגה לא הולך לוותר על ההזדמנות והוא הולך לדרוס כל דבר שיעמוד דרכו בין אם זה אתה או ריק פלייר או כל יריב אחר ביקום הזה, לגבי השקרים שיצאו מפי ריק פלייר כמחרוזת שירים *היטים* פלייר אתה יכול להמשיך לזלזל בי ובאומגה אבל זה לא ישנה את העובדה שבטראש טוק הקרוב אומגה ינחיל לטריפל אייץ עוד הפסד, וטריפל אייץ הולך להיות הטרף הבא – שוב פעם!"

ג'ימי הארט מחייך ואומגה עושה את הטאונט.
חזרה למעלה Go down

פרומו.
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» פרומו | ת'אונדר זה ג'ריקו
» פרומו| לסגור חשבון עם 2 ליצנים!
» [פרומו] "The Bare Knuckle Brawler Is Here!"
» פרומו | דימאון סאנדו מגיע לFWA.
» פרומו||סת' רולינס פלא התבל השמיני הגיע גם לפה!