Fantasy Wrestling Action
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לFWA, זוהי ליגת E-Fed. ליגה זה כמו כול המתאבקים שאתם רואים במציאות רק שאתם בוחרים אחד מהם ובונים אותו, אנחנו בעצם ליגת E-Fed בין הטובות בישראל, יש לנו כאן גם פורום של האבקות, פורום דיבורים ששם תוכלו להנות ולהכיר אנשים. מאחל לכם גלישה מהנה :)

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

מדריך - לוחמה פסיכולוגית

Go down 
מחברהודעה
RoeyXd
אלוף הטלוויזיה בROH
אלוף הטלוויזיה בROH
RoeyXd

מספר הודעות : 184
נקודות : 291

מדריך - לוחמה פסיכולוגית Empty
הודעהנושא: מדריך - לוחמה פסיכולוגית   מדריך - לוחמה פסיכולוגית EmptyTue Aug 21, 2012 4:10 am

לפני כמה שבועות בשיעור היסטוריה, למדתי על לוחמה פסיכולוגית - סוג של אסטרטגית קרב שלא מתנהלת ע''י נשקים אלא על ידי שיבוש מערכות הביטחון של היריב וכך לערער עליו. זה הזכיר לי את הפרומואים שאנו כותבים. לפי דעתי, זה שיעור נורא נורא חשוב ואפילו לאלה שנמצאים חמש שנים באי פאד. אני אף פעם לא השתמשתי בהם, אבל אם הייתי באיי פאד היום, אז היה סבירות גדולה שהייתי משתמש בהם.
אלו הדרכים:

דרך "הרגע שלפני" - בכל ליגה יש זמן מוגבל לפרסום פרומואים ובזמן הזה, מלבד לעשות יש עוד דבר שאפשר לעשות והוא לפרסם את הסטטוס שלך בנוגע למצב הפרומו. לדוגמא: "(יום-יומיים לפני) ואוו, יצא לי את אחד הפרומואים הכי טובים." או "(תחילת היצירה) יש לי את אחד הרעיונות הכי מטורפים שיש!", "יש לי שש עשרה ניצחונות. אפילו האגדות כאן לא ניצחו אותי" וכו'.

דרך "מגפה אישית" - כשאתם נותנים דעה, חוץ מלטפח את האחרים, אתם יכולים גם להשקיע על עצמכם מולו. להתלכך קצת.

דרך "השקרן במערב" - השקרן במערב זה למעשה אסטרטגיה בה אתה אומר דברים שלעולם לא קרו. לומר דברים שהם לא רק לא נכונים, אלא מוגזמים. כמובן שאפשר להפסיק את האסטרטגיות ע''י אמירה שאלה אסטרטגיות, אך על הדף אי אפשר לדעת אם אתה אומר אמת או לא אם לא אמרת.

דרך "לא מפקיר חבר" - כאן, אם יש חברים בליגה, אז אפשרי מאוד לגבש את כולם ולהגיד כמה שאתה טוב וכמה שאתה מפלצתי מול כולם.

דרך "דרך הניצחון" - זו הדרך הכי "נקייה" מתוך הרשימה. את הפרומו אתם אמורים להוציא ראשונים ובימים הראשונים. אתם פשוט קוברים את המתאבק מכל מקום. אתם משחקים את משחקי המוחות. כלומר, לחשוב כמה צעדים מול היריב. "אם הוא יגיד את זה אני יגיד את זה ואם הוא ינסה לעבור את זה אני יגיד את זה". אנחנו חושבים שאנחנו עושים את זה, אבל למעשה אנחנו עושים בקושי חצי. תשחטו, תקברו, תשברו את הדמות של היריב. למצוא כל פאקים. השתמשתי בזה בפרומו האחרון שלי מול רייבן כשהייתי עם רייבאק. גם כשזה לא היה נכון לדמות ולא השתמשתי באסטרטגיה הזו עם הדמות עצמה, אני פשוט קברתי את היריב מכל כיוון שיש.

יש פה דרכים שהם דיי מלוכלכות וכאן בליגה המגובשת הזו יהיה קשה להשתמש באסטרטגיות, אך יהיה קשה גם לזהות אותם.

קרדיט לליר מפורום אחר.
חזרה למעלה Go down

מדריך - לוחמה פסיכולוגית
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» מדריך - מה זה אייפד בעצם
» מדריך - עיצוב הפרומו וטיפוחו